Pécsi Tudományegyetem

Kancellária
Humánpolitikai Igazgatóság

Egyetemi docens

 Nyilvános álláspályázataink elsődlegesen a Közszolgálati Állásportálon (a továbbiakban: Közigállás) kerülnek publiklására, az Egyetem honlapján csak a pályázatok utóközlése történik, néhány nappal a hivatalos megjelenést követően. Szövegeltérés esetén a Közigállás oldalán megjelent hirdetmény szövege az irányadó. A nyilvános hirdetmények jelen oldalon publikált szövege tájékoztató jellegű.

 A Pécsi Tudományegyetem  - mint álláspályázatot hirdető -  a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli.

h, 2017/07/17 - 09:45 -- Somlói Renátó
Nyomtatóbarát változatPDF változat
Szervezeti egység:
KTK Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet
Kategória:
Oktató-kutató, egyéb dipl.
Pályázati azonosító:
10928
Pályázat típusa:
Nyilvános
Benyújtási határidő:
kedd, 2017, augusztus 15
Elbírálási határidő:
szombat, 2017, október 14
Betölthető legkorábban:
vasárnap, 2017, október 15
Jogviszony típusa:
Határozatlan idő
Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő
Heti órakeret:
30
Ellátandó feladatok felsorolása:
- aktív tudományos kutatási profil, nemzetközi szintű publikációs tevékenység -folyamatos publikációs tevékenység az akkreditációhoz szükséges tantárgyfelelősség feltételeinek megfelelése - oktatási tevékenység mind magyar mind angol nyelven különös tekintettel az üzleti jog és az emberi erőforrás menedzsment területeken, különös tekintettel annak munkajogi vetületeire és a különleges foglalkoztatási helyzetű munkavállalói szabályokra - aktív szerepvállalás a fiatalabb kollégák szakmai fejlődésének elősegítésében
Pályázati feltételek:
Végzettség, szakképzettség:
Egyetem, MA/Msc vagy azzal egyenértékű végzettség
Tudományos fokozat:
Doktori fokozat, habilitáció
Nyelvismeret:
Angol középfokú C típusú, vagy azzal egyenértékű nyelvvizsga
Pályázat benyújtásának módja:
Postacím:
7622 Pécs, Vasvári Pál utca 4.
Elbírálás módja:
PTE szabályai szerint
Egyéb közlemények:
egyetemi docenssé az nevezhető ki aki: • MA/MSc vagy azzal egyenértékű végzettséggel, doktori fokozattal és habilitációval rendelkezik, • oktató és tudományos, szakmai, illetőleg kiemelkedő művészeti, gyógyító tevékenységével igazolta, hogy alkalmas a hallgatók, a doktori képzésben részt vevők, a tanársegédek tanulmányi, tudományos, illetve szakmai munkájának vezetésére, • idegen nyelven is képes előadás tartására, • rendelkezik megfelelő, az oktatásban szerzett szakmai tapasztalattal • megfelelő hazai és külföldi publikációs tevékenységet végez idegen nyelven is •rendszeres szakmai közéleti tevékenységet folytat, • széleskörű hazai és nemzetközi kapcsolatrendszerrel, valamint szakmai közéleti elismertséggel rendelkezik. • felsőoktatási intézményben legalább nyolc év időtartamú oktatási tevékenység ellátását célzó munkavégzésre irányuló jogviszonyban állott. A nyolc évbe öt év szakirányú munkavégzésre irányuló jogviszony, illetve egyéb önálló szakirányú tevékenység beszámítható.
Megjegyzések a pályázathoz:
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: - szakmai önéletrajz, - az oktatói-tudományos szakmai munkájának és eredményeinek bemutatását tartalmazó dokumentum, - a diploma, oklevél másolata, - külső pályázó esetén a három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány - a munkakör ellátására vonatkozó szakmai koncepció, -megismerhetőségi nyilatkozat, - összeférhetetlenségi nyilatkozat. A pályázatokat 2 példányban kell eljuttatni a Pécsi Tudományegyetem dr. Bódis József rektor címre (7622 Pécs, Vasvári Pál utca 4. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázat azonosító számát: 10928 , valamint a munkakör megnevezését: Egyetemi docens