Pécsi Tudományegyetem

Kancellária
Humánpolitikai Igazgatóság

Oktatási dékánhelyettes

 Nyilvános álláspályázataink elsődlegesen a Közszolgálati Állásportálon (a továbbiakban: Közigállás) kerülnek publiklására, az Egyetem honlapján csak a pályázatok utóközlése történik, néhány nappal a hivatalos megjelenést követően. Szövegeltérés esetén a Közigállás oldalán megjelent hirdetmény szövege az irányadó. A nyilvános hirdetmények jelen oldalon publikált szövege tájékoztató jellegű.

 A Pécsi Tudományegyetem  - mint álláspályázatot hirdető -  a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli.

cs, 2017/07/06 - 11:11 -- Somlói Renátó
Nyomtatóbarát változatPDF változat
Szervezeti egység:
839900 Művészeti Kar
Kategória:
Vezető
Pályázati azonosító:
10743
Pályázat típusa:
Nyilvános
Benyújtási határidő:
kedd, 2017, augusztus 1
Elbírálási határidő:
szombat, 2017, szeptember 30
Betölthető legkorábban:
vasárnap, 2017, október 1
Jogviszony típusa:
Határozatlan idő
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
Vezetői megbízás időtartama:
2019.12.13-ig szól.
Ellátandó feladatok felsorolása:
Az oktatási dékán-helyettes: a) a Művészeti Karon felügyeli és ellenőrzi a. az oktatást, képzést, koordinálja az oktatással kapcsolatos adminisztratív és ügyviteli folyamatokat, b. a felnőttképzést, az idegennyelvű képzést a megvalósító szervezeti egységek felügyeletén keresztül; b) feladata a Tanárképző Központtal, valamint az átoktatásban érintett karokkal történő kapcsolattartás, szakmai felügyelet, és a karközi megállapodások megkötése c) tevékenységének stratégiai része az egyetemen belüli, valamint a képzési igényekkel jelentkező intézményekkel, szervezetekkel történő kapcsolattartás, együttműködés. d) Részt vesz a Kart érintő stratégiai döntések előkészítésében, e) Közreműködik a Kar kapcsolatrendszerének erősítésében f) Ellátja az egyéb kari ügymenetből következő feladatokat
Pályázati feltételek:
Végzettség, szakképzettség:
Egyetem
Tudományos fokozat:
DLA, habilitáció
Nyelvismeret:
Angol, vagy német nyelv társalgás szintű ismerete
Gyakorlat:
Legalább 3 éves felsőoktatási területen szerzett vezetői tapasztalat
Egyéb feltétel:
Felhasználói szintű számítógépes ismeret. A vezetői poszt betöltéséhez szükséges a Pécsi Tudományegyetemen fennálló közalkalmazotti jogviszony megléte, illetve létesítése.
Pályázat benyújtásának módja:
Postacím:
7622 Pécs, Vasvári Pál utca 4.
Elbírálás módja:
PTE szabályzatai szerint
Egyéb közlemények:
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: - szakmai önéletrajz, - végzettséget, szakképzettséget igazoló oklevelek, bizonyítványok másolata, - vezetői tapasztalat, vezetői gyakorlat bemutatása, -vezetői elképzelések, motiváció, helyzetértékelés, vezetői program, -nyelvtudást igazoló oklevél, bizonyítvány másolata, - összeférhetetlenségi nyilatkozat, - illetékes személyek és testületek felhatalmazása a teljes pályázati anyag megismerésére, - három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (kivéve, ha PTE alkalmazott)